KONST / Litografier / Grafiskt blad 16118170
*
nr 1611 8170
Kai Savelsberg
(f. 1975), Tyskland
Grafiskt blad, Figurer. Signerad, numrerad 5/135, daterad 2012. Bildmått: 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 44x78 cm
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2024
kl 18:12:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 18:03:19
1
Vinnande bud
8/4 18:07:26
2
150 kr
8/4 18:07:26
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa figurer germany grafiskt blad kai savelsberg litografier tyska tyskland tyskt
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Kai Savelsberg
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1611 8170
Kai Savelsberg
(f. 1975), Tyskland
Grafiskt blad, Figurer. Signerad, numrerad 5/135, daterad 2012. Bildmått: 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 44x78 cm
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/4 18:03:19 | 1 | Vinnande bud |
| 8/4 18:07:26 | 2 | 150 kr |
| 8/4 18:07:26 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa figurer germany grafiskt blad kai savelsberg litografier tyska tyskland tyskt
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



